?>

O nas

Strzecha pod Dębami to świetnie zagospodarowana agroturystyka położona w województwie kujawsko-pomorskim. Naszym celem od początku było stworzenie miejsca o najwyższych standardach i jakości – zapewniającego wypoczynek w komfortowych i przyjaznych warunkach. Oferujemy wynajem miejsc noclegowych z możliwością skorzystania z atrakcji znajdujących się na terenie naszego gospodarstwa agroturystycznego. Nasz ośrodek to miejsce, w którym wypoczniesz i spotkasz się ze znajomymi czy rodziną w komfortowych i przyjaznych warunkach.

Gospodarstwo znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim w niedalekiej odległości około 30 km od największego w województwie miasta Bydgoszcz.

Strzecha pod Dębami mieści się na dyskretnym i grodzonym terenie o powierzchni 2ha. Teren położony pomiędzy Nadwiślańskim Parkiem Krajobrazowym a Borami Tucholskimi. Na terenie ośrodka znajdują się wolnostojące obiekty, w których odbywać się mogą imprezy urodzinowe, imieninowe, komunie i innego rodzaju przyjęcia. Do dyspozycji naszych gości są zarówno boiska do siatkówki, piłki nożnej jak i stanowisko tenisa stołowego, a także dużo miejsca do realizowania się w innych sportach. Na terenie ośrodka mamy możliwość skorzystania z sauny, wypoczynku na nadmorskim piasku z Łeby przy szumie wodospadu z widokiem na piękny staw. Nasi goście mają możliwość nie tylko kontaktu z przyrodą, a także z wieloma gatunkami zwierząt.

Zachęcamy do obejrzenia filmu o naszym ośrodku i zapoznania się z ofertą.
Usytuowanie Strzechy pod Dębami pozwala nam zwiedzić najciekawsze miejsca w województwie kujawsko-pomorskim – m.in. Bydgoszcz,Chełmno czy Toruń.

Odległości ośrodka od innych większych miast:

Warszawa 300km

Trójmiasto  160km

Poznań 160 km

Łódź 250km

Katowice 465km

Lublin 525km

Szczecin 280km

Białystok 400km